ul. Lubańska 11-12

info@spzoz.zgorzelec.pl

Rejestracja do pracowni USG: tel. +48 510 351 727

Uwaga. W związku z epidemią koronawirusa, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami zawartymi w dziale AKTUALNOŚCI

Banner - Informacje dla pacjenta SPZOZ Zgorzelec

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego oraz w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa, a także pracowników informujemy, że zmianie ulegają zasady wydawania dokumentacji medycznej.

Wnioski o dokumentację medyczną można składać:

1. Pisemnie, pocztą na adres: WS-SPZOZ w Zgorzelcu, Dział Statystyki Medycznej, 59-900 Zgorzelec, ul. Lubańska 11-12.

2. Wysyłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumentacja będzie odsyłana:

1. Pocztą na wskazany we wniosku adres.

2. Elektronicznie na wskazany e-mail.

Sposób odbioru dokumentacji o którą wnioskowano wcześniej, proszę uzgodnić telefonicznie pod nr: +48 571-334-872 lub +48 571-334-816.

Przykładowe wnioski są dostępne na stronie internetowej SPZOZ w Zgorzelcu pod adresem: www.spzoz.zgorzelec.pl w zakładce "Dla Pacjenta".

UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ

Pacjent ma prawo do dostępu dokumentacji medycznej dotyczącej jego stanu zdrowia oraz udzielonych mu świadczeń zdrowotnych.

W celu realizacji powyższego prawa Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu prowadzi, przechowuje i udostępnia dokumentację medyczną, a także zapewnia ochronę danych zawartych w tej dokumentacji.

Dokumentacja medyczna udostępniana jest na wniosek (pisemny bądź ustny) pacjentowi lub jego przedstawicielowi ustawowemu, bądź osobie upoważnionej przez pacjenta, a także innym podmiotom wymienionym w Ustawie z dnia 06 listopada 2008 roku o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta. (t.j. Dz. U. z 2019r. poz. 1127 z późniejszymi zmianami).
Na skróty

Prosimy o zapoznanie się z ofertą Oddziału Ginekologiczno - Położniczego SPZOZ w Zgorzelcu.

Poród w SPZOZ w Zgorzelcu

Poród

Poród w SPZOZ w Zgorzelcu

Poród Rodzinny

USG Ginekologiczne w SPZOZ w Zgorzelcu

USG ginekologiczne

USG 3d 4d w SPZOZ w Zgorzelcu

USG 3d/4d

Badania Prenatalne w SPZOZ w Zgorzelcu

Badania Prenatalne

Jak do nas dotrzeć

Sprawdź lokalizację Wielospecjalistycznego Szpitala - Samodzielnego Publicznego
  Zespółu Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu